XXI. kerületi Herman Ottó Általános Iskola: 1214 Bp. Dr Koncz János tér 1. +3614205269 csepelherman@gmail.com
Ebédbefizetés

Szeptember hónapra (21 napra)

 

2019.08.12-én 7.00 – 15.00 óráig

 

2019.08.13-én 7.00 – 14.00 óráig

 

Pót befizetés: 2019.08.14-én 7.00 – 13.00 óráig

Csengetési rend

1. 8:00-8:45

2. 9:00-9:45

3. 10:00-10:45

4. 11:00-11:45

5. 11:55-12:40

6. 12:50-13:35

7. 14:00-14:45

8. 14:50-15:35

9. 16:00-16:45

Büszkeségeink

Mihályi Eszter 4.b
Monoki Viola 4.b
Papa Lili 4.b
Ambrus Vince 6.b
Gál Attila 6.b
Kovács Patrik 6.b

Versenyek

A 2017/2018-as tanév I. félévében elért versenyeredményeink

Verseny neve Verseny fajtája A verseny időpontja Résztvevő tanuló(k) neve Résztvevő tanulók osztálya Elért eredmény Felkészítő tanár
Bolyai Matematika Csapatverseny körzeti forduló 2017. október 13. Monoki András

Magyar Nóra

Olejár Dávid

Gergely Ferenc

(Számkoponyák csapat)

3.a 31. hely Tikosné Turi Erzsébet
Bolyai Matematika Csapatverseny körzeti forduló 2017. október 13. Baráth Emese

Csillag Enikő

Darabán Ádám

Kiss Norbert

(Szuper csapat)

3.a 32. hely Tikosné Turi Erzsébet
Labdarúgás IV. korcsoport – lány kerületi 2017. december 5. Czine Alexandra

Kontra Kitti

Fehér Fanni 8.b

Ódor Dóri 8.b

Klinkó Viktória 7.b

Godzsa Ivett 7.b

Nádudvari Anna 7.a

Szóráth Renáta 7.b

 

8.b

8.b

8.b

7.b

7.b

7.b

7.a

7.b

I. hely Pinizsi Zoltán
Kossuth angol verseny kerületi   “Stuffed Cabbage”   IV. hely Fürdősné Deák Ildikó
Szent István Közgazdasági Szakgimnázium versenye   2017. Barócsi Szabina, Horváth EnikőKmetz József, Thierry Armand 8.a

8.a

8.a

8.a

II. hely Koczináné Tóth Valéria
Simonyi Zsigmond …. helyesírási verseny kerületi   Ublauer Eszti 8.a II. hely Visnovitsné N. Katalin
Kazinczy verseny kerületi   Nagygyörgy Zorka 6.a II. hely Gergely Eszter
Történelem verseny kerületi   Kovács Patrik és a Szélinger Barnabás

?

7.b

 

8.a

 

VI. hely Török Dániel és Visnovitsné N. Katalin
Montágh Imre szépolvasó verseny Kerületi verseny 2017. november 8. Darabán Ádám

 

3.a nincs helyezés Nagyné Városi Zsuzsanna
Montágh Imre szépolvasó verseny Kerületi verseny 2017. november 8. Kovács Szabolcs 4.a nincs helyezés Torma Béláné
Es weihnachtet schon Országos egyfordulós német karácsonyi levelezős verseny 2017.

december 22.

1.     csapat 

Kindl Álmos,

Révfi Balázs,

Majer Dóra,

Rudics Luca

 

2.     csapat

Szálka Vanessza Görbedi Dániel, Klinkó Nikoletta, Bálint Dániel

2.b

 

 

 

 

 

2.b

5.a

V. hely

(55 csapatból)

Mészárosné Dóka Erzsébet

KERÜLETI MATEMATIKA Verseny :

THIERRY ARMAND (7.a): 6.HELYEZETT

 

KERÜLETI FIZIKA VERSENY :

FELADATMEGOLDÁS KATEGÓRIA: 2.HELYEZETT

KÍSÉRLETEZÉS KATEGÓRIA: EZÜST FOKOZAT

CSAPATTAGOK:

MIHÁLYI SÁRA; THIERRY ARMAND; UBLAUER ESZTER (7.a)

 

BÓKAY ÁRPÁD ORSZÁGOS BIOLÓGIA VERSENY :

LACKNER NÓRA (7.a) BEKERÜLT AZ ORSZÁGOS DÖNTŐBE,

LEGJOBB 20 KÖZÉ /7.-8.ÉVFOLYAMOS KORCSOPORT /

 

Kick Dance verseny
Budapest, Gyermek nagyformáció
Sportág: Akrobatikus rock & roll

Első helyezés

Mihályi Eszter, Monoki Viola, Papp Lili 4. osztályú csapata

Kerületi szövegalkotó verseny

1956-os vetélkedő

Első helyezés

Ambrus Amrita Petra, Gál Virág, Nagygyörgy Sára 8.a osztályos csapat.

Felkészítő tanár: Kovácsné Gergely Julianna

Kerületi szövegalkotó verseny

Harmadik helyezés

Adelmann Dóra, Ublauer Eszter és Juhász Benjamin

Felkészítő tanár: Bodóné Ugri Orsolya

2019. július
h k s c p s v
     
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031