XXI. kerületi Herman Ottó Általános Iskola: 1214 Bp. Dr Koncz János tér 1. +3614205269 csepelherman@gmail.com
Ebédbefizetés

December hónapra (16 vagy 17 napra)

 

2018.11.12-én 7.00 – 16.30 óráig

 

2018.11.13-án 7.00 – 12.00 óráig

 

Pótbefizetés: 2018.11.14-én 7.00 – 10.00 óráig

Csengetési rend

1. 8:00-8:45

2. 9:00-9:45

3. 10:00-10:45

4. 11:00-11:45

5. 11:55-12:40

6. 12:50-13:35

7. 14:00-14:45

8. 14:50-15:35

9. 16:00-16:45

Büszkeségeink

Mihályi Eszter 4.b
Monoki Viola 4.b
Papa Lili 4.b
Ambrus Vince 6.b
Gál Attila 6.b
Kovács Patrik 6.b

Büszkeségeink

2017/2018

Szent István Közgazdasági Szakgimnázium

Nyolcadik osztályosoknak szervezett gazdasági versenyén iskolánk 8.a osztályos csapata  2 helyezést ért el.

A csapat tajgai:

Barócsi Szabina
Horváth Enikő
Kmetz József
Thierry Armand

Oklevél

 

Bolyai Matematika Csapatverseny 3-8. osztály

  1. október 13.

 

  1. évfolyam

15. hely

Négyszög

XXI. kerületi Herman Ottó Általános Iskola
Budapest XXI.

Barócsi Szabina
Mihályi Sára
Thierry Armand
Tóth Dávid

92 pont
(0)

 

  1. évfolyam

9. hely

Csillagok XXI. kerületi Herman Ottó Általános Iskola
Budapest XXI.
Korom Enikő
Horváth Dóra
Mester Zsombor
Szélinger Barnabás

84 pont
(4)

 

  1. évfolyam

13. hely

Kismenők XXI. kerületi Herman Ottó Általános Iskola
Budapest XXI.
Mihályi Eszter
Papp Lili
Horváth-Kovács Antónia
Kovács Boglárka
96 pont
(0)

 

 

  1. évfolyam

31. hely

Számkoponyák XXI. kerületi Herman Ottó Általános Iskola
Budapest XXI.
Monoki András
Magyar Nóra
Olejár Dávid
Gergely Ferenc

67 pont
(0)

 

32. hely

Szuper csapat XXI. kerületi Herman Ottó Általános Iskola
Budapest XXI.
Baráth Emese
Csillag Enikő
DarabánÁdám
Kiss Norbert
66 pont
(4)

 

 

 

2016/2017

Ambrus Vince, Gál Attila, Kovács Patrik

Kerületi történelem verseny
Második helyezés

Felkészítő tanár: Berecz Éva

Művészeti Szemle

Szélinger Barnabás és Gál Attila “Hangszeres zene” kategóriában egyénileg arany-arany minősítést értek el.

Gratulálunk!


 

2015/2016

Ambrus Vince
5.b osztályos tanulónk

Kerületi Ókor Tudós Történelem Versenyen
1. helyezést ért el
Felkészítő tanár: Berecz Éva


Mester Zsombor
5.b osztályos tanulónk

Művészeti Szemle próza kategória
3. helyezést ért el
Felkészítő tanár: Visnovitsné Németh Katalin


Gál Attila
5.b osztályos tanulónk

Művészeti Szemle vers kategória
2. helyezést ért el
Felkészítő tanár: Visnovitsné Németh Katalin


Ublauer Eszter
6.a osztályos tanulónk

Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei Helyesírási Verseny
2. helyezést ért el
Felkészítő tanár: Visnovitsné Németh Katalin


Ringhoffer Evelin
8.b osztályos tanulónk

Kozma László Országos Informatika Alkalmazói Tanulmányi verseny
7. helyezést ért el
Felkészítő tanár: Ötvösné Tomkó Zsófia


Kuglics Bálint
8.b osztályos tanulónk

Kozma László Országos Informatika Alkalmazói Tanulmányi verseny
7. helyezést ért el
Felkészítő tanár: Ötvösné Tomkó Zsófia


Szabó Gergő
8.b osztályos tanulónk

Kozma László Országos Informatika Alkalmazói Tanulmányi verseny
7. helyezést ért el
Felkészítő tanár: Ötvösné Tomkó Zsófia


Kindl Eszter
3.b osztályos tanulónk

Zrínyi matematika verseny
2. helyezést ért el
Felkészítő tanár: Kocsis Zsuzsanna és Csizmadia József


Adelman Dorottya
7.a osztályos tanulónk

Kerületi komplex rajzverseny
bronz oklevelet ért el

Művészeti Szemle képzőművészeti kategória

Felkészítő tanár: Kirják Miklós


Nagy Tímea
7.a osztályos tanulónk

Benchmark angol verseny kerületi fordulóján
1. helyezést ért el

Felkészítő tanár: Turi Judit


Ambrus Petra Amrita
7.a osztályos tanulónk

Benchmark angol verseny kerületi fordulóján
1. helyezést ért el

Felkészítő tanár: Turi Judit


Uti Henrietta
7.b osztályos tanulónk

Benchmark angol verseny kerületi fordulóján
1. helyezést ért el

Felkészítő tanár: Hornung Józsefné


 

Laukó Csenge Zoé
1.a osztályos tanulónk

Csepeli Művészeti Szemlén
Vers- és prózamondó kategóriában

BRONZ

minősítést ért el.

Felkészítő pedagógus: Nagyné Városi Zsuzsanna


 

2014/2015

Balbisi Ziád
2.a osztályos tanulónk

Bendegúz anyanyelvi verseny megyei fordulóján
25. helyezést ért el

Felkészítő tanár: Kaltenecker Katalin


Nagy Áron
8.a osztályos tanulónk

Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei Helyesírási Verseny
III. helyezést ért el.

Felkészítő tanár: Visnovitsné Németh Katalin


Tajti Beatrix
3.a osztályos tanulónk
Csepel, ahol jó élni. Rajzpályázatán
Közönségi DÍJ I. helyezettje.

Felkészítő tanár: Kovácsné Bende Márti


Adelmann Ádin
4.b osztályos tanulónk
LÜK- bajnokság kerületi forduló
I. helyezést ért el.

Felkészítő tanár: Egri Zsuzsanna


Érsek Georgina
4.b osztályos tanulónk
Csepeli Művészeti Szemlén
Képzőművészet kategóriában
Bronz minősítést ért el.

Felkészítő tanár: Kirják Miklós


Görbedi Dániel
2.a osztályos tanulónk
Csepeli Művészeti Szemlén
Szóló- és csoportos ének kategóriában
Bronz minősítést ért el.

Felkészítő tanár: Kalteneceker Katalin


Serbán Kitti
4.a osztályos tanulónk

Csepeli Művészeti Szemlén
Vers- és prózamondó kategóriában
Ezüst minősítést ért el.

Felkészítő tanár: Visnovitsné Németh Katalin


4. a osztály
Csepeli Művészeti Szemlén
Báb és zsínjátszó kategóriában
Arany minősítést értek el.

Felkészítő tanár: Baliné Kucsera Ágnes


Tell Alexandra
4.a osztályos tanulónk
Csepeli Művészeti Szemlén
Vers- és prózamondó kategóriában való színvonalas szereplés

Felkészítő tanár: Nagyné Városi Zsuzsanna


Kiss Gábor Benedek
4.a osztályos tanulónk

Csepeli Művészeti Szemlén
Vers- és prózamondó kategóriában való színvonalas szereplés

Felkészítő tanár: Nagyné Városi Zsuzsanna


Kindl Eszter
2.b osztályos tanulónk

A Zrínyi matematika verseny területi forulóján I. helyezést ért el.
Ő képviselheti insokánkat, és kerületünket az országos fordulóban!

Felkészítő tanára: Kocsis Zsuzsanna

Bendegúz anyanyelvi verseny megyei fordulóján 12.hely

Felkészítő: Pogonyiné Jobbágy Zsuzsanna

 


Bejczi Péter
4.a osztalyos tanulónk

a Herman Ottó emlékév alkalmából megrendezésre kerülő “Járj Herman Ottó nyomában” című versenyen
prezentációjával III. helyetést ért el.

Gratulálunk!

2018. november
h k s c p s v
     
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
Program Naptár

Nincsenek következő események.